Головна  →  Новини  →  12 червня 2024

У столиці до кінця дня, 12 червня, триватиме злива, кількість опадів уже майже втричі перевищила добову норму

 

У столиці тривають залпові зливи. Кількість опадів уже майже втричі перевищила норму. За інформацією Укргідрометцентру, значний дощ триватиме до кінця доби.
 
Значна інтенсивність опадів за короткий період спричинила підтоплення в окремих районах. Муніципальні служби в посиленому режимі працюють над ліквідацією наслідків підтоплень. Утім система дощової каналізації не може одразу впоратися, адже не розрахована на таку кількість опадів.
 
В окремих районах через негоду затримується рух громадського транспорту. Просимо слідкувати за повідомленнями «Київпастрансу», щоб мати актуальну інформацію про графіки і зміни руху.
 
Оперативні підрозділи Київської аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» ліквідовують наслідки негоди. Зокрема, фахівці наразі прибирають повалені дерева в Шевченківському та Дніпровському районах столиці. До виконання оперативних робіт загалом залучено 15 рятувальників КАРС та 3 одиниці техніки.
 
Також до ліквідації наслідків негоди задіяні 10 одиниць техніки та 36 працівників аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» і бригад комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень районів столиці. За інформацією Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА, наразі зеленбудівці ліквідували 13 випадків повалених або пошкоджених дерев.
 
Просимо, за можливості, залишатись у приміщеннях, відкласти поїздки на авто, щоб не створювати затори. Також не залишайте автівки під деревами.
 
Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає містян, зважаючи на складні погодні умови, без нагальної потреби не перебувати на вулицях, не ходити біля ліній електропередачі, рекламних щитів. Водіїв і пішоходів – бути максимально уважними на дорогах та дотримуватися правил дорожнього руху.
 
Нагадаємо, при підтопленні проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК «Київавтодор»: 044-284-74-19.
 
У випадку, якщо дерево впало чи зламалися гілки, необхідно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» за номером 044-272-40-18.
Також при падінні дерев чи гілок треба викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС).
При травмуванні людей негайно телефонуйте на 103.
Крім того, можна звертатися до Контактного центру міста Києва:
за номером: 1551 – зі стаціонарного та мобільного, 044-205-73-37 – з міжміського;
за допомогою офіційного вебпорталу: https://1551.gov.ua/;
за допомогою мобільного застосунку «1551»;
за допомогою чат-ботів Telegram: @Kontaktny_centre_1551_bot або Viber: 1551Official.
Перейти до спискуВерсiя для друку