Головна  →  Державні закупівлі  →  Оголошення про проведення відкритих торгів

Оголошення про проведення відкритих торгів капітальний ремонт об'єктів вулично-дорожньої мережі.doc (54.00 KB)
Оголошення про проведення відкритих торгів кап. ремонт вул. Газопровідної.doc (46.50 KB)
Оголошення про проведення відкритих торгів закупівлі КК "Київавтодор" за бюджетні кошти міста Києва спецтехніки для прибирання вулично-шляхової мережі міста (6.21 MB)
 Оголошення про проведення відкритих тогрів Паливо ридинне та газ; оливи мастильні (бензин А-95 у талонах ) (675.23 KB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів Капітальний ремонт автопроїзду мосту Метро Русанівська протока (763.30 KB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів Послуги інженерні мосту Метро через Дніпро (722.13 KB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів Реконструкція вул. Магнітогорської у Деснянському районі м. Києва (892.16 KB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів Реконструкція Великої кільцевої дороги (895.81 KB)
 Капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху у Голосіївському районі м. Києва на основі Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1 12013. (752.42 KB)
 Капітальний ремонт колектора дощової каналізації на проспекті Правди на перетині з проспектом Порика в Подільському районі м. Києва на основі Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1 12013. (768.43 KB)
 Капітальний ремонт частини Прозорівського (Кловського) колектора дощової каналізації в районі перетину бульв. Лесі Українки та вул. Мечнікова у Печерському районі м. Києва на основі Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1 1:2013 (3.03 MB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів по розмітці дорожньої мережі м. Києва (1.49 MB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів Обстеження мосту Метро (1.49 MB)
Оголошення про проведення відкритих торгів (кап. ремонт Тулузи, Кучера) (1.75 MB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів (реконструкція вул. Васильківської) (1.55 MB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів (рециклери).rar (1.41 MB)
голошення про проведення відкритих торгів (підмітальна техніка).rar (1.51 MB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів (заливник швів).rar (1.40 MB)
Оголошення про проведення відкритих торгів (евакуатор).rar (1.35 MB)
 Оголошення про проведення відкритих торгів (дорожня техніка).rar (1.61 MB)

Оголошення про проведення відкритих торгів (СІЛЬ - рамкова угода) (3.34 MB)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Дорожня розмітка)

Оголошення про проведення відкритих торгів - Капітальний ремонт дорожньої мережі міста Києва- 3 Лота

Оголошення про проведення відкритих торгів (вул. Західна)

Оголошення про проведення відкритих торгів (вул. Черкаська)

Оголошення про проведення відкритих торгів (реконструкція вул. Братської)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Спецтехніка)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Кап. ремонт Мостового полотна і деформаційних швів)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Кап. ремонт шляхопроводу на перетині просп. Науки)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Кап. ремонт дорожньої мережі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Кап. ремонт бульвару Тараса Шевченка)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Кап. ремонт просп. Правди від вул. Вишгородської)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Розробка проектно-кошторисної документації )

Оголошення про проведення відкритих торгів (Деформаційні шви естакадної частини Південного мосту)

Оголошення про проведення відкритих торгів капітальний ремонт вул. Газопровідної

Оголошення про проведення відкритих торгів Розробка проектно-кошторисної документації з реконструкції вул. П.Дегтяренка на ділянці від вул. Лугової до Великої Кільцевої дороги в Оболонському районі м. Києва

Оголошення про проведення відкритих торгів Розробка проектно-кошторисної документації з реконструкції вул. Академіка Туполева

Оголошення про проведення відкритих торгів (Паливо рідинне та газ, оливи мастильні, бензин)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Розробка проектно-кошторисної документації з будівництва автомобільної дороги на ділянці між вул. О.Довбуша та Броварським просп.)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Розробка проектно-кошторисної документації з реконструкції вулиці Академіка Туполєва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Капітальний ремонь вул. А. Бучьми)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Капітальний ремонт Гаванського шляхопроводу)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Капітальний ремонт вул. Лугової)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Реконструкція проспекту Миколи Бажана)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Капітальний ремонт вул. Серафимовича)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Капітальний ремонт просп. Павла Тичини)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Капітальний ремонт вул. Васильківської)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Газ нафтовий та інші газоподібні вуглеводні, крім природного газу (пропан і бутан, скраплені), код за ПК 016-2010 - 19.20.3.)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Паливо рідинне та газ (оливи мастильні), код за ДК 016-2010- 19.20.2)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Дорожня розмітка)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Рамкова угода Асфальт)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Дорожня розмітка)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Науково-технічна розробка за темою  «Каналізаційні люки та дощоприймачі для автошляхів»)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Паливо рідинне та газ; оливи мастильні)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт просп. Глушкова від вул. Васильківської до межі обслуговування у Голосіївському районі м.Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Миропільської від вул. Алішера Новаї до вул. Юності у Деснянському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Саперно-Слобідської від просп. Науки до розв’язки по вул. Кіквідзе у Голосіївському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Кіквідзе від вул. Професора Підвисоцького до Печерського мосту в Печерському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт просп. Григоренка від вул. А. Ахматової до вул. Драгоманова в Дарницькому районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт Броварського проспекту від Лівобережної площі до мосту Метро через р. Дніпро в Дніпровському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Саксаганського від вул. Петлюри до пл. Перемоги у Шевченківському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. 9-го Травня від вул. Трублаїні до просп. Відрадного у Святошинському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Трублаїні від Кільцевої дороги до вул. 9-го Травня у Святошинському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Стрілецької від вул. Ярославів Вал до вул. Велика Житомирська у Шевченківському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Вадима Гетьмана від шляхопроводу Караваєві Дачі до Шулявського шляхопроводу у Солом’янському районі м. Києва)

Оголошення про проведення відкритих торгів (код ДК 016:2010 – 08.12.1 «Гравій та пісок», код ДК 021:2015 – 14210000-6  Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь, пісок))

Оголошення про проведення відкритих торгів (Мостобудівельні роботи (Капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху у Голосіївському районі м. Києва) - код за ДК 021:2015 – 45221110-6)

Оголошення про проведення відкритих торгів (код за ДК 016:2010 -  19.20.2 «Паливо рідинне та газ; оливи мастильні», ДК 021:2015 – 09132000-3 «Бензин» (бензин А-95 (за талонами))

Оголошення про проведення відкритих торгів (код за ДК 016-2010 – 19.20.3 «Газ нафтовий та інші газоподібні вуглеводні, крім природного газу», ДК 021:2015 – 09122000-0 «Пропан і бутан» (пропан і бутан скраплений (за талонами)) 

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт дорожньої мережі м. Києва: вул. Набережно-Корчуватська від Набережного провулку до  вул. Новопирогівської у Голосіївському районі м. Києва) - код за ДК 021:2015 – 45233142-6) 

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Механізаторів від вул. Солом’янської до вул. Кудряшова у Солом’янському районі м. Києва) - код за ДК 021:2015 – 45233142-6) 

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт вул. Міжнародної від вул. Мельниченка до межі обслуговування у Святошинському районі м. Києва) - код за ДК 021:2015 – 45233142-6) 

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Ремонт доріг (Капітальний ремонт шляхопроводу у складі транспортної розв’язки на Одеській площі у Голосіївському районі м. Києва) - код за ДК 021:2015 – 45233142-6) 

Оголошення про проведення відкритих торгів (Будування автомобільних доріг і автомагістралей, інших доріг, елементів доріг; злітно-посадкових смуг летовищ. Ремонт доріг (Поточний (середній) ремонт (влаштування тонкошарового покриття типу «Мультимак») по Столичному шосе на ділянці від транспортної розв’язки на примикання проспекту Науки до Столичного шосе – міст через р. Либідь (в напрямку в’їзду в місто) в Голосіївському районі м. Києва) - код за ДК 021:2015 – 45233142-6, код за ДК 016:2010 – 42.11.2) 

Оголошення про проведення відкритих торгів (Ремонт доріг (Капітальний ремонт шляхопроводу у складі транспортної розв’язки на Одеській площі у Голосіївському районі м. Києва) - код за ДК 021:2015 – 45233142-6) 

Оголошення про проведення відкритих торгів (Машини інші для переміщування, планування, профілювання, розробляння, вирівнювання, трамбування, ущільнювання та виймання ґрунту, корисних копалин або руд (зокрема бульдозери, механічні лопати та дорожні котки).  Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка  (Екскаватор-навантажувач та міні навантажувач)) 

Версiя для друку