Головна  →  Підпорядковані підприємства  →  КП „Учбово-курсовий комбінат”

Комунальне підприємство „Учбово-курсовий комбінат”

  

Адреса:

 

01014 м.Київ

вул. Петра Болбочана, 6 

Контакти:

 

приймальня: т. 284-65-84, ф. 2849770

Ддиректор

Жила

Олеся Миколаївна

Комунальне підприємство „Учбово-курсовий комбінат” КК „Київавтодор” існує вже понад 30 років.Основними завданнями та функціями навчального комбінату є провадження освітньої діяльності пов’язаної з наданням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до курсової підготовки, перепідготовки. підвищення кваліфікації згідно тарифно-кваліфікаційного довідника та переліку професій для будівельних, сільськогосподарських підприємств та інших організацій і установ міста та прилеглих до нього районів. 
Місце знаходження навчального закладу : м. Київ, вул. Петра Болбочана, 6.
Для якісного навчання робітників комунальної корпорації “Київавтодор” та інших підприємств м. Києва учбово-курсовий комбінат має такі обладнані класи:
- клас з охорони праці та загальнотехнічних дисциплін,
- клас будівельних машин та механізації,
- клас газоелектрозварювальних та газорізальних робіт ,
- клас вантажо-підільмальних машин та стропальних робіт,
- клас шляхових та гідротехнічних робіт;
- клас комп’ютерної техніки.
Усі названі класи мають відповідне обладнання - інвентар, технічні засоби, схеми, учбові та наочні посібники, довідкову літературу, та iнш.Виробниче навчання проводиться на діючих об'єктах КК. “Київавтодор”.Основною метою створення УКК є задоволення суспільних потреб у навчанні , підвищенні кваліфікації й атестації робітничих кадрів працівників зайнятих у народному господарстві.
За роки свого існування навчальний комбінат підготував і підвищив кваліфікацію більше, як 120 тис. робітників і інженерно-технічних працівників.

КП „Учбово-курсовий комбінат” комунальної корпорації „Київавтодор” запрошує підприємства, установи і організації до співпраці з питань підготовки та підвищення кваліфікації робітників.

Статут КП „Учбово-курсовий комбінат”.

Версiя для друку