Головна  →  Новини  →  24 липня 2023

Екватор дорожнього сезону: триває капітальний ремонт і реконструкція 11 вулиць та розв’язок

Екватор дорожнього сезону: триває капітальний ремонт і реконструкція 11 вулиць та розв’язок

 

У столиці тривають ремонти доріг і шляхопроводів. Першочергово дорожники виконують роботи на тих об’єктах, що розпочали оновлювати ще до повномасштабного вторгнення. Адже верхній шар не було влаштовано і це призводить до руйнування конструкції дорожнього одягу.
 
Завершальний етап робіт триває на Кільцевій дорозі, а саме на ділянці від пл. Одеської до вул. Територіальної оборони. У напрямку Одеської площі вже влаштували верхній шар покриття. Наразі тривають фінальні роботи в напрямку Жулянського шляхопроводу. Для верхнього шару використовують щебенево-мастиковий асфальтобетон, який має покращені характеристики й підвищену зносостійкість. Гарантія на нове покриття – 5 років. У рамках капітального ремонту Кільцевої дороги оновлюють і вул. Композитора Лятошинського.
 
Нове покриття влаштовують і на вул. Ентузіастів. Зокрема, на проїжджій частині влаштували середній шар покриття й заасфальтували першу ділянку велодоріжки.
 
Також продовжується капітальний ремонт просп. Повітрофлотського. На вихідних влаштували нижній шар поблизу пл. Севастопольської. Окрім того, дорожники оновлюють покриття тротуарів й облаштовують велодоріжки.
 
На реконструкції Дегтярівського шляхопроводу вже забетонували 52 палі з 88. Невдовзі виконають їхнє випробування, далі влаштують ростверки й розпочнуть споруджувати нові опори.
 
Також продовжуються капітальні ремонти просп. Володимира Івасюка, вул. В’ячеслава Липинського, вул. Татарської, вул. Олександра Довженка, реконструкції вул. Трускавецької та розв’язки на перетині вулиць Полярної і Богатирської.
 
Перейти до спискуВерсiя для друку