Головна  →  Новини  →  28 червня 2023

На вулиці Богдана Хмельницького триває ремонт дорожнього покриття

На вулиці Богдана Хмельницького триває ремонт дорожнього покриття

 

За інформацією Департамент транспортної інфраструктури КМДА, кошти на оновлення вулиці витрачають мінімальні – лише на закупку піску та цементу.
 
Задля вирівнювання дорожнього покриття перекладається стара гранітна бруківка. Завдяки такому ремонту ліквідовуються просідання, нерівності та інші проблемні місця проїжджої частини.
 
Щоб мінімізувати витрати, дорожня служба столиці виконує ремонт власними силами – залучені працівники районних ШЕУ Комунальна корпорація "Київавтодор".
 
Гранітну бруківку знімають, очищають, калібрують. Фактично 100% бруківки повертають на місце після ремонту основи дороги. Саме завдяки цьому ліквідовують просідання, колійності та інші нерівності проїжджої частини.
 
Роботи здійснюють без вихідних, дорожники працюють у 2 зміни. Ремонт виконують без залучення підрядних організацій.
 
У рамках ремонту на вул. Богдана Хмельницького облаштовують пішохідні переходи з червоно-білого мощення.
Загалом буде 7 переходів. Над двома вже закінчують працювати. Зокрема, на вул. Богдана Хмельницького облаштували дублюючий перехід підземного переходу на перетині з вул. Чикаленка (ст. м. «Театральна»).
 
Окрім того, у рамках ремонту облаштують 12 понижень на переходах. До речі, задля пониження на перетині з вул. Терещенківською дорожники переносять світлофор і зливоприймачі.
 
Вже відремонтували 3 150 кв. м покриття із бруківки. Загалом заплановано оновити 10 000 кв. м у межах від вул. Хрещатик до вул. Володимирської.
 
Зауважимо, на вул. Богдана Хмельницького бруківка з’явилась наприкінці ХІХ століття (разом із прокладанням трамвайної лінії в 1892 році). Трамвай із цієї вулиці прибрали у 1934-му. А бруківку ХІХ століття почали замінювати в період післявоєнної відбудови. Орієнтовно у 1950-57 роках стара бруківка була замінена.
 
Під час ремонту, який триває зараз, бруківку залишають. Це перший масштабний ремонт вулиці Богдана Хмельницького з 50-х років минулого століття.
Перейти до спискуВерсiя для друку