Головна  →  Новини  →  22 листопада 2022

Ожеледицю в столиці долають 192 одиниці техніки «Київавтодору», а також техніка і працівники зеленбудів та керуючих компаній

Ожеледицю в столиці долають 192 одиниці техніки «Київавтодору», а також техніка і працівники зеленбудів та керуючих компаній

 

У Києві після дощів і мокрого снігу вдарили морози. Комунальники проводять протиожеледну обробку доріг та вулиць: залучені 192 одиниці техніки «Київавтодору», 21 одиниця техніки зеленбудів та керуючих компаній.
Упровж ночі працювали 192 одиниці техніки «Київавтодору». Обробку вузьких тротуарів, зупинок громадського транспорту, сходів виконували 153 працівника у складі 27 бригад з ручного прибирання. Вдень дорожники збільшать кількість працівників і техніки, які оброблятимуть вулиці.
Для боротьби з ожеледицею задіяні 10 одиниць техніки та 526 працівників зеленбудів. За сьогодні використано 9,6 тонни протиожеледної суміші.
Також до прибирання вулиць залучені 2700 працівників та 11 одиниць техніки керуючих компаній.
Складні метеоумови зберігатимуться протягом дня. Просимо водіїв бути максимально обачними на дорогах, дотримуватись безпечної дистанції, не паркуватися на узбіччях доріг, аби не заважати прибиральній техніці. Пішоходів просимо бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.
Перейти до спискуВерсiя для друку