Головна  →  Новини  →  21 жовтня 2019

Понад 230 одиниць спецтехніки представить «Київавтодор» на виставці

Понад 230 одиниць спецтехніки представить «Київавтодор» на виставці

У середу, 23 жовтня о 10:00 площу Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) перетворять на найбільший виставковий майданчик дорожньої техніки. Перед глядачами представлять більш як 230 одиниць спецмашин, які дорожники щоденно використовують у своїй роботі для ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі столиці.

На виставці можна побачити як нову техніку. Наприклад, позашляховики з відвалом і солерозкидачем «Toyota hilux», сучасні снігоплавильні комплекси «Trecan». Так і відремонтовані зразки спецавто: «золоті ручки», гідромонітори.

Загалом в експозиції покажуть техніку для прибирання снігу, ремонту асфальтового покриття, виконання будівельних робіт, нанесення дорожньої розмітки, очистки зливостоків. Будуть представлені зразки всесвітньо відомих виробників «Mercedes», «BUCHER», «CRAFCO», «SCHMIDT», «Hofmann», «LineLazer», «Wirtgen», «VOGELE», «МАN», «JCB» та інші.

Про кожну одиницю техніки зможуть розповісти і покази механізатори, які працюють за кермом спецмашин.

Запрошуємо усіх на найбільшу виставку дорожньої техніки у столиці 23 жовтня о 10:00 на площі перед входом у Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) за адресою: просп. Академіка Глушкова, 1.

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода