Головна  →  Новини  →  18 травня 2019

Вечірній Київ: "На вулиці Алматинській завершується ремонт дороги"

Вечірній Київ: "На вулиці Алматинській завершується ремонт дороги"

На вул. Алматинській у Дніпровському районі столиці триває завершальний етап ремонтних робіт – дорожники влаштовують верхній шар асфальтобетонного покриття. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Нагадаємо, що з 1965 року єдина транспортна артерія мікрорайону ДВРЗ капітально не ремонтувалася. У 2018 році, у рамках масштабного капітального ремонту, на об’єкті було влаштовано нову дощову каналізацію, сучасну плитну систему для безшумного проїзду трамваїв на перетинах вулиць, енергозберігаюче LED-освітлення, нову основу дорожнього одягу та два шари дорожнього покриття, а також відремонтовано тротуари.

Паралельно з ремонтом дороги капітально відремонтували і шляхопровід, який розташований на цій вулиці і який капітально ремонтувався вперше з моменту його будівництва у 1959 році, – наголосили у «Київавтодорі»..

Нагадаємо, у 2018 році, у рамках реконструкції, капітального та поточного ремонтів, відремонтовано майже 300 км столичних доріг і проїздів. За кілька останніх років у Києві оновили понад 830 кілометрів доріг.

Пряме посилання на новину: https://vechirniy.kyiv.ua/news/na-vulytsi-almatyns-kiy-zavershuyet-sya-remont-dorohy?fbclid=IwAR2OX1kTPTqUFIfG942sIO0DZpfRyyzUpDZtkEhd94NklBv7ThNEzw-ZZRY

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода