Головна  →  Новини  →  21 лютого 2019

ГЛАВКОМ: "Прийшло тепло, і тепер автодорівці вдень і вночі метуть дороги"

ГЛАВКОМ: "Прийшло тепло, і тепер автодорівці вдень і вночі метуть дороги"

На столичних вулицях працює підмітально-прибиральна техніка

Завдяки теплій погоді, не чекаючи весни, столичні автодорівці розпочали роботи з прибирання вулиць та доріг Києва від піскозмету та сміття. Про це повідомила комунальна корпорація «Київавтодор».

«Упродовж останніх днів, вдень та вночі, шляхово-експлуатаційні підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» проводять роботи з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі від піскозмету та бруду», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що невід’ємними помічниками дорожників у виконанні робіт з утримання вулично-дорожньої мережі є підмітально-прибиральна техніка, зокрема спеціальні машини Broddway, Scandia, Jonston, Schmidt та Bucher.

Також «Київавтодор» використовує теплу погоду для виконання важливих підготовчих робіт на об’єктах реконструкції та капітального ремонту.

Зокрема, на вул. Туполєва та вул. Чорнобильській дорожники виконують роботи з прокладання нової дощової каналізації, а на вул. Заболотного продовжуються роботи з демонтажу тротуарів та встановлення бортового каменю.

Пряме посилання на новину: https://glavcom.ua/kyiv/news/priyshlo-teplo-i-teper-avtodorivci-vden-i-vnochi-metut-dorogi-video-571572.html?fbclid=IwAR3UWr9QaM52LS4JHUPsXjHluLsLDWdFXzOuO3CSVZBP6r1N3hp8reDPnoM

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода