Головна  →  Новини  →  11 січня 2019

ГЛАВКОМ: "Дорожники показали, як цілодобово розчищають вулиці Києва від снігу"

ГЛАВКОМ: "Дорожники показали, як цілодобово розчищають вулиці Києва від снігу"

Проводяться роботи з ручного прибирання вулиць
Фото: Київавтодор
Автодорівці готуються до суботнього снігопаду у Києві

Після чергового вечірнього снігу в усіх районах столиці ввечері 10 січня та уночі 11 січня проводилися роботи з механізованого та ручного прибирання вулиць. На світанку 11 січня автодорівцями проведено превентивну обробку протиожеледними матеріалами штучних споруд, спусків, підйомів, а також вулиць зі складними умовами руху. Про це повідомляє прес-служба комунальної корпорації «Київавтодор».

«Не припиняються роботи і вдень, зокрема, для недопущення утворення ожеледі триває періодичне оброблення сходових маршів, наземних пішохідних переходів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговуються підприємствами корпорації, посипальними матеріалами», - йдеться в повідомленні.

За прогнозом синоптиків, у суботу, 12 січня, у Києві знову сніжитиме. «Наразі механіки, водії та механізатори шляхово-експлуатаційних підприємств «Київавтодору» уважно перевіряють технічний стан спеціальної техніки, здійснюючи у разі необхідності її оперативний ремонт, адже на суботу вся техніка «Київавтодору» повинна бути «в бойовому строю» і забезпечувати своєчасне прибирання», - зазначили у корпорації.

Як повідомлялося, з початку зими з вулиць Києва вивезено майже 33 тисячі т снігу.

Пряме посилання на статтю: https://glavcom.ua/kyiv/news/dorozhniki-pokazali-yak-cilodobovo-rozchishchayut-vulici-kijeva-vid-snigu-foto--560161.html?fbclid=IwAR3tSpZdWVxVhp_z-fbCMyetZRGMMTjqPEwCx0eDvAFLCxMjZ60sY4d6zZ4

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода