Головна  →  Новини  →  15 листопада 2018

ГЛАВКОМ: Дорожники показали, як всю ніч розчищали Київ від снігу (фото, відео)

ГЛАВКОМ: Дорожники показали, як всю ніч розчищали Київ від снігу (фото, відео)

До прибирання були залучені як бригади з ручного прибирання, так і малогабаритна маневрова спецтехніка
Фото: Київавтодор
До роботи було залучено 339 одиниць снігоприбиральної техніки

Упродовж ночі підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» ні на мить не припиняли роботи з прибирання доріг та вулиць столиці від снігу. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

«339 одиниць снігоприбиральної техніки та 61 бригада з ручного прибирання були задіяні до роботи, щоб кияни у четвер зранку могли безперешкодно дістатися на роботу і навчання», - інформує «Київавтодор».

Прибирання від снігу магістральних доріг та головних вулиць районного значення проводилося «великими» та «малими» колонами спецтехніки.

Для прибирання тротуарів, зупинок громадського транспорту, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, які обслуговують автодорівці, були залучені як бригади з ручного прибирання, так і малогабаритна маневрова спецтехніка.

«Другою надважливою складовою роботи уночі та на світанку для шляхово-експлуатаційних підприємств «Київавтодору» стала обробка посипальними матеріалами доріг та тротуарів міста. Невеликий дощ у середу ввечері у поєднанні з мінусовою температурою повітря перетворював деякі ділянки вулично-дорожньої мережі на ковзанки. Щоб забезпечити безпечне пересування пішоходів та рух громадського і приватного автомобільного транспорту дорожники неодноразово проводили обробку посипальними матеріалами доріг, тротуарів, сходових маршів підземних пішохідних переходів, підходів до наземних переходів та зупинок громадського транспорту. За добу було використано майже 2 тис. т солі та 1,5 тис. т піскосоляної суміші», - повідомив «Київавтодор».


Упродовж дня синоптики обіцяють температуру повітря у столиці близько 0*С, туман тому «Київавтодор» просить водіїв бути на дорогах уважними та обережними, не порушувати швидкісний режим та тримати дистанцію.

Пряме посилання на статтю: https://glavcom.ua/kyiv/news/dorozhniki-pokazali-yak-vsyu-nich-rozchishchali-kijiv-vid-snigu-foto-video-545027.html?fbclid=IwAR1YI2RyuCQaRvlYlTzUhzZdHKMBR0T2x4pHfEqrl2zaIFlP5NQ8Fsp_TRs

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода