Головна  →  Новини  →  24 жовтня 2018

ГЛАВКОМ: У Києві презентували карту відремонтованих доріг

ГЛАВКОМ: У Києві презентували карту відремонтованих доріг

За чотири роки відремонтовано майже 90 об’єктів

У вівторок, 23 жовтня, у Києві на Міжнародному семінарі Всесвітньої дорожньої асоціації генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв презентував карту дорожніх робіт у столиці за 2015-2018 роки. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

За чотири роки в рамках реконструкції та капітального ремонту відремонтовано майже 90 об’єктів.

 «Одночасно завдяки якісному середньому ремонту суцільним покриттям друге життя отримали 179 вулиць столиці України. Капітальним та середнім ремонтом відремонтовано понад 30 мостів та шляхопроводів», - звітують у «Київавтодорі». 

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що розвиток транспортної та дорожньої інфраструктури Києва є одним із головних пріоритетів в роботі столичної влади. Він повідомив, що за два попередніх роки в місті капітально відремонтували понад 500 кілометрів доріг . Цього року заплановано оновити ще 300 кілометрів. Всього ж в Києві 1667 кілометрів автошляхів.

Пряме посилання на статтю: https://glavcom.ua/amp/kyiv/news/u-kijevi-prezentuvali-kartu-vidremontovanih-dorig-538617.html?fbclid=IwAR2piKerGoz3V7j5rh1BOI0kFnFmHPcMFadRfPwY7xOqF0u-qzKHnkhjkXk

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода