Головна  →  Новини  →  17 жовтня 2016

Вечірній Київ: «Київавтодор» працює без вихідних аби встигнути відремотувати всі дороги, що заплановані

Вечірній Київ: «Київавтодор» працює без вихідних аби встигнути відремотувати всі дороги, що заплановані

Комунальні підприємства корпорації «Київавтодор» працюють без вихідних, щоб встигнути реалізувати цьогорічні плани з капітального та поточного ремонту дорожнього покриття та середнього ремонту вулично-дорожньої мережі. Прот це повідомили в прес-службі Київавтодору.

- Упродовж вихідних роботи з відновлення асфальтобетонного покриття тривали в усіх районах столиці. Зокрема, у Голосіївському районі дорожники виконували середній ремонт на вул. Блакитного, вул. Генерала Родимцева та капітальний ремонт просп. Академіка Глушкова, вул. Павла Грабовського і Одеського шляхопроводу. Ремонт тротуарів проводився на Печерському узвозі у Печерському районі, на вул. Братів Зерових у Солом’янському районі та на вул. Лариси Руденко у Дарницькому районі. У Шевченківському районі тривали роботи з поточного ремонту вул. Глибочицької та підготовчі роботи в рамках капітального ремонту вул. Магістральної, - розповіли в прес-службі Київавтодору.

Також цими вихідними було завершено заплановані на 2016 рік роботи з середнього ремонту мосту ім. Є.О. Патона. У неділю було відновлено дорожнє покриття з лівого на правий берег на площі близько 14 000 кв. м. Загальна площа ремонту на мосту склала 33 000 кв. м.

Крім того, в усіх районах столиці тривали роботи з ремонту міжквартальних проїздів та прибудинкових територій.

Пряме посилання на статю: http://vechirniykiev.com.ua/news/kyyivavtodor-pratsyuye-bez-vykhidnykh-aby-vstyhnuty-vidremotuvaty-vsi-dorohy-shcho-zaplanovani

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода