Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Комунальна корпорація «Київавтодор»
офіційний вебпортал

Вулиці Федорова, Чорнобильська та Академіка Туполєва – дорожники продовжують роботи з улаштування нових інженерних мереж на цих об’єктах

Опубліковано 18 березня 2019 року о 12:01
фото

Враховуючи зношеність інженерних мереж, які розташовані під дорожнім покриттям, - цей етап робіт є вкрай важливим, адже дозволяє мінімізувати можливі випадки аварій на підземних комунікаціях і, як наслідок, пошкодження дорожнього покриття після ремонту.

Крім того, на вул. Федорова дорожники виконують роботи з розширення проїжджої частини, у тому числі для створення паркувальних кишень, що надасть можливість впорядкувати хаотичне паркування на вулиці.

Не припиняються роботи і на вул. Академіка Заболотного – на цьому об’єкті дорожники влаштовують основу тротуару та велодоріжки.

Інший важливий об’єкт капітального ремону – міст Метро через Русанівську протоку, де тривають роботи з улаштування металевих конструкцій, розташованих у тілі мосту, та монтаж нових тротуарів споруди.

Подробиці в фотоальбомі.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux