Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Комунальна корпорація «Київавтодор»
офіційний вебпортал

Віталій Кличко: "Друзі! Хоч війна і внесла корективи у втілення проектів у столиці, ми здійснюємо ремонт доріг та проїздів там, де це найнеобхідніше, або - на об’єктах, що розпочали оновлювати минулого року."

Опубліковано 06 червня 2022 року о 17:45

Зокрема, сьогодні тривають роботи з капітального ремонту у центрі Києва - по вулиці Льва Толстого. Дорожники продовжують оновлення ділянки від вулиці Тарасівської до Василя Липківського, протяжністю 1,2 км. Востаннє там здійснювали ремонт понад 20 років тому.
Дорожні службі приступили до робіт на ділянці від вулиці Жилянської до вулиці Василя Липківського цими вихідними, щоб здійснити наймасштабніші роботи не заважаючи руху транспорту.
На цій ділянці влаштовують нове тришарове дорожнє покриття, велодоріжки, нові тротуари. Встановлять і сучасне освітлення, антипаркувальні стовпчики, огородження, здійснять благоустрій території.
Минулого року ми зробили капремонт ділянки від вулиці Жилянської до Тарасівської, зокрема, відреконструювали й міст через річку Либідь.
Подробиці у відео за посиланням: https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/2216481845195418

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux