У зв’язку зі спекотною погодою дорожники посилили полив доріг столиці.
Опубліковано 21 червня 2016 року о 15:30
фото
У зв’язку зі спекотною погодою дорожники посилили полив доріг столиці.
У столиці комунальні підприємства корпорації «Київавтодор» посилили полив доріг міста. Наразі поливомийні машини працюють у дві зміни в цілодобовому режимі.
За прогнозом Українського гідрометцентру, сьогодні температура повітря у Києві сягатиме +32-34*С. Враховуючи такий прогноз, дорожники продовжуватимуть полив дорожньої мережі у посиленому режимі, що сприятиме як зменшенню випару шкідливих речовин від гарячого асфальтобетону у повітря, так і збереженню дорожнього полотна.

