
Першочергово очищають головні магістралі, мости, шляхопроводи, спуски і підйоми, підходи до зупинок громадського транспорту та переходи.

Також задіяні 422 працівники "Київавтодору" у складі 65 бригад із ручного прибирання. Вони прибирають сніг та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, підходи до наземних і підземних переходів та інші пішохідні зони, де не може працювати малогабаритна снігоприбиральна техніка.

На прибудинкових територіях сніг розчищають понад 2,8 тисячі працівників керуючих компаній. Також задіяно 154 одиниці техніки.

У парках і скверах доріжки очищають "зеленбудівці": залучено 25 одиниць спеціалізованої техніки та 603 працівники.

На дорогах ожеледиця.

Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху та не залишати свої авто на тротуарах, крайніх смугах доріг та на узбіччях, аби не заважати роботі спецтехніки.

А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.

Просимо мешканців столиці не виходити на вулицю без необхідності та, за можливості, не виїжджати на власних авто. Якщо ж цього не уникнути – бути обережними та дотримуватися правил дорожнього руху.