У столиці ввечері прогнозують крижаний дощ і мокрий сніг: комунальні служби готові до негоди, але мешканців просять не виїжджати в місто без нагальної потреби
Опубліковано 23 листопада 2022 року о 20:34
Синоптики прогнозують погіршення погодних умов сьогодні ввечері. Зокрема, можливий крижаний дощ і мокрий сніг. Дощ ітиме за температури -3°C.
За прогнозом Укргідрометцентру, вночі та вранці 24 листопада очікуються мокрий сніг і дощ, ожеледь, на дорогах ожеледиця.
Комунальні служби готові до негоди. Зокрема, КК «Київавтодор» має 525 одиниць спецтехніки, яка готова оперативно розпочати протиожеледну обробку доріг та вулиць. Окрім того, відповідно до потреби і масштабів негоди задіюватимуть техніку та працівників керуючих компаній та «зеленбудів». Так, керуючі компанії мають 167 одиниць техніки та понад 4 тисячі працівників.
Закликаємо мешканців Києва без нагальної потреби не виїжджати в місто на власних авто та за можливості залишатися вдома під час негоди.