Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Комунальна корпорація «Київавтодор»
офіційний вебпортал

У середу, 30 березня, підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» відновили понад 1250 кв. м. дорожнього покриття

Опубліковано 31 березня 2016 року о 10:24

В усіх районах столиці активно триває поточний ремонт доріг та вулиць. Так, в середу, 30 березня, в Голосіївському районі дорожники відновили 160 кв. м. асфальтобетонного покриття на просп. Голосіївському, в Дарницькому районі – 67 кв. м. на вул. Декабристів, в Деснянському районі було відновлено 145 кв. м. на просп. Генерала Ватутіна, а в Дніпровському районі – 170 кв. м. на вул. С.Лазо.

В Оболонському районі столиці автодорівці ліквідували дефекти дорожнього покриття на вул. Полярній площею 188 кв. м., в Печерському районі – 65 кв. м. на вул. Буслівській.

В Святошинському районі дорожники провели поточний ремонт Кільцевої дороги площею 52 кв. м. та вул. Жмеринської – 55 кв. м., а в Солом’янському районі відремонтували 95 кв. м. на вул. Народного Ополчення.

Зазначимо, що протягом дня автодорівці проводили поточний ремонт і на інших об’єктах. Загалом впродовж дня підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» відновили дорожнє покриття на площі понад 1250 кв. м.

Крім того, працівники дільниць з утримання гідротехнічних споруд КП ШЕУ районів продовжують роботи з ремонту зливоприймачів та оглядових колодязів. Зокрема, 30 березня такі роботи були проведені на Кловському узвозі, вул. Мечникова, бульварі Верховної Ради, вул. Леоніда Первомайського, просп. Перемоги, вул. Інститутській, вул. Хрещатик, просп. Петра Григоренка, вул. Лариси Руденко тощо.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux