Працівники КП ШЕУ Дарницького району комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують роботи з середнього ремонту асфальтобетонного покриття по вул. Архітектора Вербицького на ділянці від вул. Харківське шосе до вул. Декабристів.
Опубліковано 15 червня 2016 року о 17:59
фото
Працівники КП ШЕУ Дарницького району комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують роботи з середнього ремонту асфальтобетонного покриття по вул. Архітектора Вербицького на ділянці від вул. Харківське шосе до вул. Декабристів.
Станом на 14 червня виконано роботи з фрезерування проїжджої частини площею 14100 кв.м. Тривають роботи з ремонту оглядових колодязів та зливоприймачів, підняття їх до проектної відмітки.


