Комунальна корпорація "Київавтодор" ще в березні розпочала підготовку до осінньо-зимового періоду
Опубліковано 04 вересня 2017 року о 17:32
фото
Про це під час брифінгу розповів генеральний директор корпорації Олександр Густєлєв.
«Ще з березня комунальна корпорація розпочала заготівлю солі. Минулої зими, що була досить складною, ми використали 47 тисяч тонн солі. Сьогодні маємо в запасах 40 тисяч тонн. Окрім того, ми активно займаємося підготовкою техніки до зими», – зауважив очільник «Київавтодору».