Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Комунальна корпорація «Київавтодор»
офіційний вебпортал

Кияни та гості столиці, які ще наприкінці минулого тижня рухалися вул. Володимирською, навряд чи впізнають її сьогодні, адже у неділю та у ніч на вівторок дорожники вже влаштували нижній шар асфальтобетонного покриття з полімерасфальтобетону площею 11 тис. кв. м на ділянці від вул. Льва Толстого до вул. Богдана Хмельницького

Опубліковано 03 жовтня 2017 року о 10:50
фото

Нагадаємо, що наразі у столиці також тривають активні роботи з капітального ремонту вулиць Олени Теліги, Набережного шосе, Льва Толстого, Вифлеємської, транспортної розв’язки на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила, реконструкції транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського, шляхопроводів на просп. Науки, Одеській площі та на перетині просп. Комарова та бульвару Вацлава Гавела.

Крім того, дорожники продовжують роботи з поточного (середнього) ремонту та ремонту внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій.

Більше подробиць в фотоальбомі.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux