Портал в режимі тестування та наповнення
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Комунальна корпорація «Київавтодор»
офіційний вебпортал

Газета "Вечірній Київ": На проспекті Миколи Бажана вже ліквідовано аварійну ситуацію

Опубліковано 11 березня 2016 року о 15:43
фото

10 березня працівники КП ШЕУ Дарницького району комунальної корпорації «Київавтодор» ліквідували аварійну ситуацію на пошкодженій ділянці на просп. Миколи Бажана та тимчасово відновили шари асфальтобетонного покриття для безпечного проїзду автотранспорту.

За повідомленням КК «Київавтодор», 9 березня через неякісні роботи з горизонтального буріння під час прокладання інженерних мереж на проспекті Миколи Бажана ТОВ «Орієнтбуд» пошкодило дорожнє покриття у 2-й та 3-й смугах руху.

Бюджетні кошти на ліквідацію та усунення недоліків не витрачалися. Усі роботи було виконано за рахунок винного в аварійній ситуації товариства.

Остаточні роботи з влаштування верхнього шару за типом існуючого щебенево-мастикового асфальтобетону буде виконано після стабілізації основи дорожнього одягу.

Пряме посилання на статтю: http://vechirniykiev.com.ua/news/na-prospekti-mykoly-bazhana-vzhe-likvidovano-avariynu-sytuatsiyu


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux