КМДА Київська міська державна адміністрація


2 квітня 2015

Дорожники активно ведуть роботи з реконструкції вул. Магнітогорської.

Дорожники активно ведуть роботи з реконструкції вул. Магнітогорської на ділянці від вул. Червоноткацької до пров. Магнітогорського, пров. Магнітогорського (з подовженням його до перетину з вул. Червоногвардійською) та перехрестя на перетині бульв. Верховної ради з вул. Червоногвардійською у Деснянському районі столиці.

Проектом реконструкції передбачено влаштування 2 ниток дощової каналізації по пров. Магнітогорському (112м) та вул. Магнітогорській (72 м), 2-х шарів асфальтобетонного покриття по пров. Магнітогорському площею 4680 кв.м. та вул. Магнітогорській площею 2920 кв.м., а також влаштування 2700 кв.м. асфальтобетонного покриття тротуарів.

Крім того, задля забезпечення безпеки дорожнього руху будуть встановлені дорожні знаки по вул. та пров. Магнітогорскому, а також світлофорний об’єкт на перетині бульвару Верховної Ради – вул. Червоногвардійської – пров. Магнітогорському. Слід зауважити, що роботи виконуються за кошти інвестора.

На даний час дорожники вже виконали роботи з влаштування дощової каналізації та нижнього шару асфальтобетонного покриття по пров. Магнітогорському та розпочали роботи з влаштування дощової каналізації по вул.Магнітогорській. Також виконуються роботи зі встановлення по вул. Магнітогорській світлофорного об’єкту та влаштування мережі зовнішнього освітлення по пров. Магнітогорському.

Зазначимо, що, крім капітального ремонту вул. Магнітогорській, в Деснянському районі столиці розпочато капітальний ремонт вул. Віскозної, яким передбачено влаштування 9900 кв.м. асфальтобетонного покриття проїзної частини, влаштування асфальтобетонного покриття тротуарів, ремонт дощової каналізації та нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

До Дня Києва автодорівці планують здати об’єкти в експлуатацію.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.