Суха та тепла погода вчора, 23 лютого, сприяла продовженню робіт з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на вулично-дорожній мережі столиці. Такі роботи тривали в усіх районах міста, зокрема на просп. Глушкова, вул. Заболотного, вул. Колекторній, Броварському проспекті, вул. Кутузова, просп. Гонгадзе, Столичному шосе тощо.
На просп. Лобановського та вул. Липківського автодорівці, щоб запобігти процесу перетворення маленьких тріщин у вибоїни та ями, проводили роботи з заливки тріщин та швів асфальтобетонного покриття за допомогою придбаних в минулому році машин Crafco серії Super Shot.
Крім того, дорожники виконували роботи з відновлення дорожнього покриття після аварійних розриттів на інженерних мережах ПАТ «Київенерго» та очищення і ремонту зливоприймачів та оглядових колодязів.





