Головна  →  Новини  →  16 травня 2023

Віталій Кличко: "Друзі! Перевірив, як завершують оновлення дороги на вулиці Шумського в Дніпровському районі столиці, яку капітально не ремонтували понад 40 років"

Нині на проїжджій частини влаштовують верхній шар нового асфальтового покриття. Також ремонтують тротуари – їх викладають із ФЕМ (тротуарної бруківки). Асфальтують велосипедну доріжку. На вулиці вже облаштували нову систему освітлення з енергоощадними LED-ліхтарями. А також відремонтували систему дощової каналізації. Протяжність вулиці 622 м. Капітальний ремонт плануємо завершити наприкінці травня.
 
В сьогоднішніх дуже складних умовах столична влада продовжує оновлювати дороги нашого міста. Ремонтний сезон у розпалі. В березні відновили капітальні ремонти 6 вулиць, які призупиняли через повномасштабне вторгнення російських варварів. Роботи на майже всіх об’єктах мають завершити вже цього року.
 
Загалом сьогодні капітальні ремонти та реконструкції тривають на 8 вулицях. Зокрема, на завершальному етапі й капремонт вулиці Гетьмана Скоропадського. Відновили капремонт Кільцевої дороги на ділянці від Одеської площі до вулиці Територіальної Оборони (колишня вул. Ватутіна). На магістралі була відсутня система дощової каналізації, тому там збудували новий колектор. Також встановили нову систему освітлення, облаштували зони паркування. Нині ремонтують тротуари, облаштовують велодоріжку.
 
У планах на цей рік закінчити капітальний ремонт вулиці Ентузіастів. І також протягом цього року основні роботи виконають на проспекті Івасюка.
 
Тривають ремонти на вулицях Татарській, Трускавецькій та Повітрофлотському проспекті.
 
Цього року розпочнуть і реконструкцію розв’язки на перетині вулиць Дегтярівської, Довженка та Теліги. Нині шляхопровід перебуває в аварійному стані.
 
Також цього року розпочнуть будівництво нового шляхопроводу на перетині вулиць Полярної та Богатирської.Реконструкція цієї розв’язки збільшить пропускну спроможність транспортного вузла й, за розрахунками проектувальників, зменшить затори у цій частині Оболоні.
 
Подробиці у відео за посиланням: https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/917370502674858
Перейти до спискуВерсiя для друку