КМДА Київська міська державна адміністрація


6 червня 2022

Віталій Кличко: "Друзі! Хоч війна і внесла корективи у втілення проектів у столиці, ми здійснюємо ремонт доріг та проїздів там, де це найнеобхідніше, або - на об’єктах, що розпочали оновлювати минулого року."

Зокрема, сьогодні тривають роботи з капітального ремонту у центрі Києва - по вулиці Льва Толстого. Дорожники продовжують оновлення ділянки від вулиці Тарасівської до Василя Липківського, протяжністю 1,2 км. Востаннє там здійснювали ремонт понад 20 років тому.
Дорожні службі приступили до робіт на ділянці від вулиці Жилянської до вулиці Василя Липківського цими вихідними, щоб здійснити наймасштабніші роботи не заважаючи руху транспорту.
На цій ділянці влаштовують нове тришарове дорожнє покриття, велодоріжки, нові тротуари. Встановлять і сучасне освітлення, антипаркувальні стовпчики, огородження, здійснять благоустрій території.
Минулого року ми зробили капремонт ділянки від вулиці Жилянської до Тарасівської, зокрема, відреконструювали й міст через річку Либідь.
Подробиці у відео за посиланням: https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/2216481845195418При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.