КМДА Київська міська державна адміністрація


17 квітня 2022

Віталій Кличко: "Друзі! Місто наводить лад після зими і ми робимо все можливе, аби максимально забезпечити комфорт для мешканців столиці."

Віталій Кличко: "Друзі! Місто наводить лад після зими і ми робимо все можливе, аби максимально забезпечити комфорт для мешканців столиці."
Зокрема, навіть в умовах воєнного стану і складної економічної ситуації, дорожні служби здійснюють ремонти доріг, де це вкрай необхідно - там, де утворилися вибоїни та ями після зимового періоду. Плани з капітальних та поточних ремонтів довелося дещо відтермінувати. А роботи з аварійного ямкового ремонту тривають у всіх районах міста. Зокрема техніка та бригади «Київавтодору» працюють на вулицях: Чорновола, Омельяновича-Павленка, Солом‘янській, Леся Курбаса, Верховинній, Кільцевій дорозі, Малевича, Констянтинівській, на площі Перемоги та в Тверському тупику.
Працівники «Київавтодору», разом зі столичними рятувальниками, волонтерами також допомагають у відновленні зруйнованих російськими окупантами містечок під Києвом.
У Гостомелі, наприклад останніх два дні працювали 20 одиниць спецтехніки з фахівцями зі столиці, а також - понад 60 рятувальників та волонтерів, 20 фахівців міського управління ДСНС.
Майже тиждень працюють наші служби в Бородянці. За ці дні з Києва туди спрямовано 106 одиниць техніки. А також - 140 волонтерів, залучено 609 чоловік особового складу столичного управління ДСНС.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.