Головна  →  Новини  →  24 грудня 2021

За прогнозами синоптиків, у найближчі кілька днів в столиці очікуються снігопади

За прогнозами синоптиків, у найближчі кілька днів в столиці очікуються снігопади
Місто готове до погіршення погодних умов та подолання наслідків негоди.
Нагадую, що у місті працюють пункти обігріву, куди може звернутися кожен, хто потребую допомоги у ці морозні дні та під час негоди https://bit.ly/3mxAKCu
Також на період погіршення погодних умов діє обмеження на в’їзд у місто великогабаритного транспорту, що дає нам змогу розвантажити дороги, а вранці та ввечері мінімізувати затори.
До роботи в посиленому режимі вже готові дорожники. Спеціальну техніку КК «Київавтодор» розташовують на вихідних позиціях ще до початку опадів, аби оперативно розпочати обробку протиожеледними засобами та прибирання снігу. Для очищення й обробки вулиць загалом є 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки. Де саме працює спецтехніка можна побачити на онлайн-мапі https://bit.ly/3JcfsnB
Як завжди, у період погіршення погодних умов закликаю містян за можливості не використовувати особистий транспорт, а надавати перевагу громадському. Водіям нагадую, що припарковані автомобілі не мають заважати роботі спецтехніки, аби їх не довелося евакуювати. І будь ласка, будьте пильними та обережними на дорогах!
Столична інспекція благоустрою у період посилених опадів ретельно контролює снігоприбирання на балансових ділянках. Сніг біля будівель та споруд має бути прибраний, і власники несуть персональну відповідальність. Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Для фізичних осіб – 340-1360 грн, для посадових осіб та підприємців - 850-1700 грн.
Перейти до спискуВерсiя для друку

погода