КМДА Київська міська державна адміністрація


8 грудня 2021

Гідрослужби і техніка для протиожеледної обробки працюють в посиленому режимі

Гідрослужби і техніка для протиожеледної обробки працюють в посиленому режимі
У столиці продовжуються дощі. Протягом доби можливе посилення опадів. При цьому, метеорологи прогнозують перехід температури в мінусові значення надвечір.
При таких метеоумовах залучено одразу кілька служб «Київавтодору».
У місцях можливих підтоплень чергує техніка і бригади гідрослужб. Крім того, у тунелі на вул. О. Теліги на Дорогожичах виконують профілактичні роботи з перевірки роботи насосів і додаткового очищення зливостоків.
Для очистки зливостоків, а також ліквідації наслідків підтоплень «Київавтодор» має 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів.
У разі виявлення місць підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах звертайтесь до цілодобової диспетчерської КК «Київавтодор» за тел.: 284-74-19.
Працює і техніка для обробки доріг і мостів протиожеледними засобами. Посилена увага до стану покриття на шляхопроводах, підйомах та спусках, покриття із бруківки, тротуарах. Нині задіяно 131 одиниць спецтехніки.
Загалом, «Київавтодор» має 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки для прибирання снігу й нанесення протиожеледних засобів.
Просимо водіїв бути уважними на дорогах, дотримуватись швидкісного режиму, дистанції та інтервалу. А тим, хто ще не встиг змінити літню гуму на зимову, необхідно це зробити якнайшвидше, аби не піддавати небезпеці себе та інших учасників дорожнього руху.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.