Головна  →  Новини  →  23 листопада 2021

Підприємства Комунальна корпорація "Київавтодор" готові до можливого погіршення погодних умов

Підприємства Комунальна корпорація "Київавтодор" готові до можливого погіршення погодних умов
У разі погіршення погодних умов до роботи готові 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки.
Наявна необхідна кількість посипальних і паливно-мастильних матеріалів.
Техніка КП ШЕУ готова завчасно, ще до початку опадів, виїхати на вихідні позиції у місті, щоб оперативно розпочати оброблення вулиць протиожеледними засобами.
Також відпрацьований порядок і завчасного виїзду снігоприбиральної техніки на вихідні позиції – найбільш завантажені міським транспортом вулиці з ускладненим рухом.
Для оперативного реагування на дорожню ситуацію на базі «Київавтодору» працює диспетчерський центр моніторингу роботи комунального транспорту.
Завдяки встановленим GPS-трекерам на комунальній техніці та автоматизованій системі вся важлива інформація про маршрут, місцезнаходження, вид робіт, швидкість руху доступна в одному місці.
Де саме працює спецтехніка можна спостерігати онлайн за посиланням.
У КК «Київавтодор» нагадують водіям, що у період погіршення погодних умов необхідно бути обачними на дорогах. А тих, хто ще не встиг змінити літню гуму на зимову, переконливо просять це зробити, аби не піддавати небезпеці себе та інших учасників дорожнього руху.
Також не варто залишати авто на тротуарах, крайніх смугах доріг та узбіччях, аби не заважати працювати спецтехніці. Автівки, які заважають прибиранню вулиць від снігу, евакуюють.
Перейти до спискуВерсiя для друку

погода