КМДА Київська міська державна адміністрація


15 вересня 2021

Олександр Федоренко: на 37 вулицях і шляхопроводах закінчили середні ремонти

Олександр Федоренко: на 37 вулицях і шляхопроводах закінчили середні ремонти
Ремонтний сезон у столиці продовжується. Роботи з оновлення дорожнього й тротуарного покриття тривають по всьому місту.
«На заміну дрібним поточним ремонтам приходять середні. Завдяки таким роботам великі ділянки вулиць отримують новеньке покриття, а на шляхопроводах оновлюють конструкції. З початку року уже виконано середні ремонти на 37 об’єктах», – повідомив в.о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.
Зокрема, виконані середні ремонти на бульв. Чоколівському, вул. Турівській, Парковій алеї, Петрівській алеї, вул. Костьольній, просп. Маяковського, вул. Осиповського, вул. Чистяківській, шляхопроводі на перетині вул. Бальзака і просп. Шухевича та на інших об’єктах.
«Нині роботи тривають на 23 об’єктах середніх ремонтів. Серед наймасштабніших: просп. Броварський, дублер просп. Перемоги, вул. Автозаводська, просп. Корольова, вул. Копилівська, вул. Ружинська. На частині вулиць після середнього ремонту з’являються велосмуги та антикишені», – додав Олександр Федоренко.
Загалом до кінця року планують виконати середні ремонти на 65 вулицях і шляхопроводах.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.