КМДА Київська міська державна адміністрація


9 липня 2021

Місто поступово йде кроком перерозподілу громадського простору і відходу від автомобілецентризму

Місто поступово йде кроком перерозподілу громадського простору і відходу від автомобілецентризму
Потреби пішоходів, велосипедистів, пасажирів громадського транспорту набувають все більшої ваги. Наразі місто робить черговий крок для якісного покращення стану безпеки столичних вулиць, пропонуючи небайдужим громадянам долучитися до загальноміської ініціативи. Протягом місяця, починаючи з 8 липня, фахівці Департаменту транспортної інфраструктури КМДА збиратимуть пропозиції щодо підвищення безпеки та покращення організації дорожнього руху на вулично-дорожній мережі столиці. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.
«У багатьох випадках ніхто краще за місцевих мешканців не знає «вузькі місця» свого району та вулиці. Пішохід, велосипедист, пасажир громадського транспорту або автовласник – багато киян мають пропозиції щодо покращення організації дорожнього руху на вулично-дорожній мережі столиці. Саме тому запрошуємо всіх небайдужих поділитися своїми ідеями та наболілими питаннями. Враховуючи постійну динаміку і швидкі зміни умов руху, розвиток альтернативних видів транспорту, досвід країн-світових лідерів із міської мобільності та безпеки на дорогах, пропозиції можуть стосуватися широкого спектру робіт, зокрема, необхідності перерозподілу наявного простору, влаштування острівця безпеки або підвищеного пішохідного переходу, смуги громадського транспорту, велодоріжки, велопарковки, паркувальної кишені, ліво/правоповоротних смуг, влаштування руху кільцем чи нерегульованого пішохідного переходу замість світлофорів, понижень на тротуарах, тактильної плитки тощо – усіх засобів, які зроблять вулицю безпечнішою та комфортнішою з урахуванням потреб маломобільних громадян», – зазначив Олександр Густєлєв.
Як надіслати пропозиції та детальніше про ініціативу читайте за посиланням:При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.