КМДА Київська міська державна адміністрація


12 квітня 2021

Київ розпочав ремонт ділянки Кільцевої дороги, яка ще донедавна була на балансі Київської області

Київ розпочав ремонт ділянки Кільцевої дороги, яка ще донедавна була на балансі Київської області
10 квітня стартував капітальний ремонт Кільцевої дороги (автошлях Т-1027) на ділянці від вулиці Ватутіна до Одеської площі. Пеший етап робіт виконують на ділянці від вул. Луценка до Одеської площі.
Загальна протяжність ділянки ремонту складає 2,93 км. Розпочався капітальний ремонт з основи – прокладання дощової каналізації. Це 4 775 м.п повністю нових інженерних мереж, адже на сьогодні дощова каналізація на ділянці від вул.Ватутіна до Одеської площі повністю відсутня.
В рамках капітального ремонту буде влаштована нова основа дорожнього одягу та 3-х шарове асфальтобетонне покриття площею145 185 м2. Також будуть відремонтовані тротуари і побудована велодоріжка. Крім того, капітальний ремонт включає ремонт 3-х світлофорних об’єктів, встановлення бар’єрної огорожі та 8-ми павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту.
Освітлюватимуть вулицю енергоощадні LED-ліхатрі, які встановлять на 260 нових опорах. Крім того, для комфорту місцевих жителів вздовж магістралі встановлять шумозахисні екрани довжиною 1283 м.п. та проведуть роботи з озеленення прилеглої території.
Варто зазначити, що ще донедавна ця й інші ділянки Київського напівкільця знаходилися на балансі Київської області. За технічним станом ця ділянка Кільцевої дороги була однією з найгірших. Про це говорять численні скарги киян, які надходили на 15-51.
Передали цю ділянку Кільцевої дороги місту лише торік. І столиця одразу взялась за її капітальне оновлення.
Нагадаємо, що на значній частині Київського напікільця, яка раніше була на балансі міста, виконано масштабні капітальні ремонти, зокрема відремонтовані просп. Академіка Палладіна,
вул. Заболотного, Кільцева дорога від просп. Перемоги до вул. Микільської.
 
 
 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.