Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2020

Олександр Федоренко: на 83 вулицях і шляхопроводах завершено середні ремонти

Олександр Федоренко: на 83 вулицях і шляхопроводах завершено середні ремонти
Дорожній сезон 2020 року виявився успішним на середні ремонти. Завдяки зекономленим коштами через аномально теплий попередній осінньо-зимовий період, бюджетні видатки спрямували на оновлення доріг й штучних споруд столиці.
«З початку цього року виконано середній ремонт на 83 вулицях і шляхопроводах. Зміни помітні у всіх районах міста. На завершальних етапах ремонт вулиці Якуба Коласа, проспекту Лобановського, вул. Бойчука. Більшу частину робіт виконали і на вул. Академіка Білецького, де в рамках середнього ремонту облаштувати антикишені, підвищений пішохідний перехід, велосмугу і офіційні місця для паркування», – повідомив в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.
Загалом роботи тривають на 27 об’єктах. Ще на 5 – розпочнуться найближчим часом.
Окрім заміни дорожнього покриття і тротуарів, в рамках середніх ремонтів оновлюють і штучні споруди.
Середнім ремонтом передбачено оновити 14 споруд. На 11 об’єктах роботи уже виконано. Ще на 3 - завершальні етапи. Зокрема, шляхопровід на перетині вул. Братиславської з вул. Шолом Алейхема (біля ринку «Юність»), Повітрофлотський шляхопровід, міст пішохідний на просп. Броварському біля птахофабрики.
Завдяки середнім ремонтам дорожники відмовляються від ямкового. Такі оновлення дозволяюють відтермінувати проведення капітального ремонту.
Перейти до спискуВерсiя для друку

погода