Головна  →  Новини  →  28 січня 2020

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА У 2019 РОЦІ. КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ ТА SMART ОСВІТЛЕННЯ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА У 2019 РОЦІ. КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ ТА SMART ОСВІТЛЕННЯ

Підприємство КП «Київміськсвітло» виконує роботи по утриманню, поточному ремонту мереж зовнішнього освітлення міста. Крім того, виконує функції замовника по капітальному ремонту та будівництву електромереж зовнішнього освітлення. Виробнича діяльність КП «Київміськсвітло» спрямована на забезпечення належного зовнішнього освітлення міста Києва.

▶️Основним завданням підприємства була реалізація проекту по заміні ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні в рамках капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення м.Києва. На ці роботи з бюджету столиці було спрямовано понад 557 млн.грн, що набагато більше ніж за попередні роки.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
Завдяки капітальному ремонту 135 вулиць та 7 парків і скверів мають сучасне та енергоефективне LED освітлення за 12 місяців роботи 2019 року. За цей період вдалося замінити: 17 960 світильників (ртутних та натрієвих) на LEDсвітильники та 4 915 опор зовнішнього освітлення столиці. Також, замінено 344 083 метрів мережі зовнішнього освітлення та встановлено 197 нових шаф управління.

ЕКОНОМІЯ
Використання світлодіодних світильників дозволяє економити близько 30% на сплаті за електроенергію. Наприклад, у 2018 році завдяки модернізованому освітленню ми заощадили 11 мільйонів гривень! На кінець 2019 року загальна економія від LEDосвітлення вже складала майже 25 млн.грн.

SMART ОСВІТЛЕННЯ
Продемонстровано роботу нової системи SMART-ОСВІТЛЕННЯ, яка повністю автоматизує діагностику нового освітлення й оперативно виявляє проблемні місця в мережах зовнішнього освітлення. Ця система дозволяє економити робочий час та бюджетні кошти Києва.

«Ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб зовнішнє освітлення Києва відповідало усім світовим стандартам, було енергоефективне, безпечне та функціональне. Тому, модернізація мереж зовнішнього освітлення та її впровадження є пріоритетним для нашого КП та влади міста»,- зазначив директор підприємства Владимир Круценко (Володимир Іванович Круценко)

Подробиці в фотоальбомі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода