Головна  →  Новини  →  23 січня 2019

ГЛАВКОМ: "Столицю від снігу розчищають майже 400 одиниць спецтехніки"

ГЛАВКОМ: "Столицю від снігу розчищають майже 400 одиниць спецтехніки"

На дорогах працює великогабаритна і малогабаритна снігоприбиральна техніка
Фото: Київавтодор
«Київавтодор» повідомляє, що роботи тривають одночасно в усіх районах міста

Денна зміна дорожників ліквідовує наслідки негоди у Києві. Як повідомляє прес-служба комунальної корпорації «Київавтодор», 395 одиниць спецтехніки та 74 бригади з ручного прибирання не припиняють роботи з прибирання столиці від снігу.

«Роботи тривають одночасно в усіх районах міста, великогабаритна спецтехніка задіяна до прибирання столичних доріг та мостів, малогабаритна техніка працює на тротуарах, пішохідних зонах та зупинках громадського транспорту, які обслуговуються підприємствами корпорації», - повідомили автодорівці.

Враховуючи безперервний снігопад, вдень автодорівці продовжують очищення доріг колонами спецтехніки.

«Київавтодор» ще раз звертається до водіїв з проханням не залишати власні автомобілі обабіч вулиць і доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Нагадаємо, що служби комунальної корпорації «Київавтодор» працюють у посиленому режимі.

Так, уночі у столиці чергували 387 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки КК «Київавтодор», а також 54 бригади з ручного прибирання.

Як відомо, сьогодні, 23 січня, у Києві погіршилися погодні умови – йде сніг, пориви вітру 15-20 м/с.

Вранці через снігопад Київ зупинився у заторах. 9-бальні затори спостерігаються на вулицях у центрі Києва, на в’їздах до столиці, на усіх мостах, що з'єднують лівобережну частину Києва з правобережною.

Через снігопад у Києві громадський транспорт курсує з відхиленням від графіка руху.

Пряме посилання нановину: https://glavcom.ua/kyiv/news/stolicyu-vid-snigu-rozchishchayut-mayzhe-400-odinic-spectehniki-video-563553.html?fbclid=IwAR3PSmjdhgmComWCY8Km2EgZwwOQA9XEZsnlHV3qAF9cv3fMcmMKIahW7nw

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода