Головна  →  Новини  →  11 січня 2019

Вечірній Київ: "Тротуари без снігу: дорожники цілодобово прибирають вулиці міста"

Вечірній Київ: "Тротуари без снігу: дорожники цілодобово прибирають вулиці міста"

Після вечірнього снігу в усіх районах столиці ввечері 10 січня та уночі 11 січня проводилися роботи з механізованого та ручного прибирання. Про це повідомили у прес-службі КК "Київавтодор".

На світанку 11 січня автодорівцями проведено превентивну обробку протиожеледними матеріалами штучних споруд, спусків, підйомів, а також вулиць зі складними умовами руху, - розповіли комунальники.

 

Не припиняються роботи і вдень, зокрема, для недопущення утворення ожеледі триває періодичне оброблення сходових маршів, наземних пішохідних переходів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговуються підприємствами корпорації, посипальними матеріалами.

За прогнозом синоптиків, у суботу, 12 січня, у Києві знову сніжитиме. Наразі механіки, водії та механізатори шляхово-експлуатаційних підприємств «Київавтодору» уважно перевіряють технічний стан спеціальної техніки, здійснюючи у разі необхідності її оперативний ремонт, аби на суботу вся техніка «Київавтодору» була «у бойовому строю» й забезпечувала своєчасне прибирання.

Пряме посилання на статтю: https://vechirniykiev.com.ua/news/trotuary-bez-snihu-dorozhnyky-tsilodobovo-prybyrayut-vulytsi-mista?fbclid=IwAR388IlKTmOVbq0H8zH4a3iGK2EMImlrThKE9EzJuM2M81TYinCFKmWL7go

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода