Головна  →  Новини  →  24 грудня 2018

Сніг у столиці посилюється і, за прогнозами синоптиків, йтиме упродовж всієї ночі, а також завтра, 25 грудня

Сніг у столиці посилюється і, за прогнозами синоптиків, йтиме упродовж всієї ночі, а також завтра, 25 грудня

Крім того, уночі очікується зниження температури повітря до -4*С - погодні умови, за яких без своєчасної обробки протиожеледними матеріалами на вологому покритті миттєво утворюється ожеледь.

Для підприємств "Київавтодору" така синоптична ситуація означає роботу у цілодобовому посиленому режимі та підвищену увагу.

334 одиниці спецтехніки та бригади з ручного прибирання ні на мить не припиняють свою роботу: великогабаритна спецтехніка задіяна для роботи на дорогах та штучних спорудах міста, трактори, мінінавантажувачі та машини "Bucher" і 52 бригади з ручного прибирання обробляють та прибирають від снігу тротуари, зупинки громадського транспорту, наземні та підземні пішохідні переходи, які знаходяться на утриманні підприємств корпорації.

Станом на 18.00 год. для недопущення утворення снігових накатів підприємства "Київавтодору" проводять повторну обробку вулично-дорожньої мережі столиці посипальними матеріалами.

Враховуючи посилення снігопаду, комунальна корпорацiя "Київавтодор" наполегливо звертається до водіїв з проханням не залишати власнi автiвки обабiч вулиць та дорiг, адже це створює значнi перешкоди для роботи спецтехнiки та затримує оперативне прибирання столицi вiд снiгу!

Подробиці в фотоальбомі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода