КМДА Київська міська державна адміністрація


23 грудня 2018

ГЛАВКОМ: "У столиці небезпечна ожеледь: дорожники обробляють тротуари"

ГЛАВКОМ: "У столиці небезпечна ожеледь: дорожники обробляють тротуари"

Бригади з ручного прибирання проводять обробку тротуарів і сходових маршів посипальними матеріалами
Фото: Київавтодор
До кінця дня у Києві збережеться мінлива погода

Сьогодні, 23 грудня, підприємства «Київавтодору» продовжують роботи з зимового утримання вулиць та доріг столиці. Про це повідомляє прес-служба комунальної корпорації.

«Мінлива погода та температура повітря -2-0*С вимагає підвищеного контролю за станом покриття, адже за таких погодних умов на тротуарах дуже швидко утворюється небезпечна ожеледь. Щоб забезпечити безпечне пересування киян та гостей столиці, спецтехніка «Київавтодору» та бригади з ручного прибирання проводять за необхідності обробку тротуарів, а також наземних переходів і сходових маршів посипальними матеріалами», - йдеться в повідомленні.

До кінця дня у Києві збережеться мінлива погода. Синоптики прогнозують невеликий сніг після обіду. Завтра, 24 грудня, сніг у столиці посилиться.

«Підприємства «Київавтодору» уважно слідкують за синоптичною ситуацією та вживають всіх необхідних заходів для безпечного та комфортного пересування містом», - зазначили у корпорації.

Пряме посилання на статтю: https://glavcom.ua/kyiv/news/u-stolici-nebezpechna-ozheled-dorozhniki-obroblyayut-trotuari-foto-555650.html?fbclid=IwAR1pQkMeNlct3XewU4S2gr0vo1pAU0lZ3_TTYuhUCs2A5iE85UNsVljsXaQПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.