Головна  →  Новини  →  14 грудня 2018

ГЛАВКОМ: "Дорожники вночі розчищали Київ від снігу"

ГЛАВКОМ: "Дорожники вночі розчищали Київ від снігу"

Трактори прибирають від снігу троутари
Фото: Київавтодор
На столичних вулицях працює снігоприбиральна техніка

«Київавтодор» продовжує роботи з прибирання столиці від снігу. У ніч на п’ятницю, 14 грудня, на вулицях Києва працювала спецтехніка. Про це повідомляє прес-служба комунальної корпорації. 

У четвер, 13 грудня, упродовж дня спецтехніка - трактори, мінінавантажувачі, машини «Bucher» та бригади з ручного прибирання - забезпечували обробку протиожеледними матеріалами та прибирання від снігу тротуарів, зупинок громадського транспорту, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, які обслуговуються шляхово-експлуатаційними підприємствами «Київавтодору».

За прогнозом синоптиків, сніг «балуватиме» киян ще наступні 24 години. Відповідно не припинятимуть роботи і дорожники.

«Київавтодор» дякує всім власникам транспортних засобів, хто цими днями не залишає власні автомобілі обабіч вулиць та доріг, прискорюючи тим самим процес прибирання. «Враховуючи, що роботи тривають, сподіваємось, що кількість свідомих автовласників буде збільшуватися», - зазначили у корпорації.

Пряме посилання на статтю: https://glavcom.ua/kyiv/news/dorozhniki-vnochi-rozchishchali-kijiv-vid-snigu-video-553128.html?fbclid=IwAR0dTc98RlIkKTwHknx5RA3rC30lBlckaumntC7jDRGSzv-4jP5iCxhT29I

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода