Головна  →  Новини  →  1 грудня 2018

358 од. спецтехніки та бригади з ручного прибирання підприємств «Київавтодору» з вечора п'ятниці не припиняють роботи з прибирання від снігу вулиць та доріг столиці

358 од. спецтехніки та бригади з ручного прибирання підприємств «Київавтодору» з вечора п'ятниці не припиняють роботи з прибирання від снігу вулиць та доріг столиці

О 22.00 год. 30 листопада Київ розпочало засипати снігом. Слідкуючи за синоптичною ситуацією, ще о 20.30 год. спецтехніка «Київавтодору» була розташована на вихідних позиціях.

З початком першого снігу негайно розпочали роботу солерозкидачі, щоб не допустити утворення ожеледиці та снігових накатів на дорогах Києва. Після цього естафету перейняла очисна техніка з відвалами та щітками, котра працювала упродовж всієї ночі.

Першочергово прибирання та обробка посипальними матеріалами проводилась на вулицях із складними умовами руху, головних магістралях, мостах, спусках та підйомах, вулицях, по яких проходять маршрути руху громадського транспорту.

Для більш ефективної роботи та враховуючи інтенсивні опади, з 02.15 год. ночі в усіх районах міста проводилось очищення дорожньої мережі колонами спецтехніки.

На світанку особливу увагу було приділено прибиранню правої смуги доріг, щоб зранку міський громадський транспорт міг без перешкод працювати.

Крім того, дорожники проводили механізоване та ручне прибирання тротуарів та зупинок громадського транспорту, які знаходяться на балансі підприємств корпорації, а також підходів до наземних та підземних пішохідних переходів.

За прогнозом синоптиків, сніжитиме у столиці до кінця дня. Отже автодорівці продовжують роботи.

Комунальна корпорація «Київавтодор» звертається до водіїв з проханням не залишати свої автомобілі на узбіччях вулиць і доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Подробиці в фотоальбомі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода