Головна  →  Новини  →  25 листопада 2018

Вечірній Київ: У Києві з ночі обробили автошляхи в очікуванні снігу

Вечірній Київ: У Києві з ночі обробили автошляхи в очікуванні снігу

«Київавтодор" зранку відрапортував про обробленні автошляхи у місті в очікуванні снігу: «Як і попереджав Укргідрометцентр, сьогодні вночі в столиці погіршились погодні умови і розпочався невеликий сніг. Завчасно, вже о 02.30 ночі, спецтехніка підприємств комунальної корпорації "Київавтодор" була розташована на вихідних позиціях».

Прес-служба корпорації повідомила також, що з 03.30 було розпочато превентивну обробку доріг та тротуарів протиожеледними матеріалами, оскільки такi погодні умови у поєднанні з мінусовою температурою повітря є вкарай небезпечними i призводять до миттєвого утворення ожеледиці.

З першим снігом, о 05.10, автодорівці розпочали обробку вулично-дорожньої мережі протиожеледними матеріалами, аби не допустити зниження рівня безпеки руху. До роботи було задіяно 237 од. спеціальної техніки та бригади з ручного прибирання.

Першочергово обробка посипальними матеріалами проводилась на вулицях із складними умовами руху, головних магістралях, мостах, спусках та підйомах, вулицях, по яких проходять маршрути руху громадського транспорту.

Наразі сніг у столиці зупинився, проте автодорівці уважно слідкують за ситуацією на вулично-дорожній мережі столиці, у разі початку снігопаду кількість техніки буде максимально збільшено.

Комунальна корпорація "Київавтодор" звертається до водіїв з проханням бути уважними та обережними на дорогах, дотримуватись Правил дорожнього руху, щоб не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху .

Пряме посилання на статтю: https://vechirniykiev.com.ua/news/u-kyyevi-z-nochi-obrobyly-avtoshlyakhy-v-ochikuvanni-snihu?fbclid=IwAR2hokmhR5Stv4DieWCcmX51PE4YHgxCm9VeA4lm0I2PtViVP0zWH9qcGFY

Перейти до спискуВерсiя для друку

погода