КМДА Київська міська державна адміністрація


15 листопада 2018

Упродовж ночі підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» ні на мить не припиняли роботи з прибирання доріг та вулиць столиці від снігу

Упродовж ночі підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» ні на мить не припиняли роботи з прибирання доріг та вулиць столиці від снігу

339 одиниць снігоприбиральної техніки та 61 бригада з ручного прибирання були задіяні до роботи, щоб кияни у четвер зранку могли безперешкодно дістатися на роботу і навчання.

Прибирання від снігу магістральних доріг та головних вулиць районного значення проводилося «великими» та «малими» колонами спецтехніки, адже саме такий підхід забезпечує їх ефективне та якісне очищення.

Для прибирання тротуарів, зупинок громадського транспорту, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, які обслуговують автодорівці, були залучені як бригади з ручного прибирання, так і малогабаритна маневрена спецтехніка.

Другою надважливою складовою роботи уночі та на світанку для шляхово-експлуатаційних підприємств «Київавтодору» стала обробка посипальними матеріалами доріг та тротуарів міста. Невеликий дощ у середу ввечері у поєднанні з мінусовою температурою повітря перетворював деякі ділянки вулично-дорожньої мережі на ковзанки. Щоб забезпечити безпечне пересування пішоходів та рух громадського і приватного автомобільного транспорту дорожники неодноразово проводили обробку посипальними матеріалами доріг, тротуарів, сходових маршів підземних пішохідних переходів, підходів до наземних переходів та зупинок громадського транспорту. За добу було використано майже 2 тис. т солі та 1,5 тис. т піскосоляної суміші.

Інтенсивна робота дала свій позитивний результат – на ранок четверга місто живе у звичайному режимі.

Упродовж дня синоптики обіцяють температуру повітря у столиці близько 0*С, тому комунальна корпорація «Київавтодор» просить водіїв бути на дорогах уважними та обережними, не порушувати швидкісний режим та тримати дистанцію. Безпека на дорогах залежить від кожного з нас!

подробиці в фотоальбомі.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.