20 червня КП «ШЕУ Шевченківського району» комунальної корпорації «Київавтодор» розпочало роботи з середнього ремонту вул. Павлівської на ділянці від вул. Дмитрівської до вул. Тургенєвської та вул. Овруцької на ділянці від Подільського узвозу до вул. Герцена.
Опубліковано 21 червня 2016 року о 16:57
20 червня КП «ШЕУ Шевченківського району» комунальної корпорації «Київавтодор» розпочало роботи з середнього ремонту вул. Павлівської на ділянці від вул. Дмитрівської до вул. Тургенєвської та вул. Овруцької на ділянці від Подільського узвозу до вул. Герцена.
Більше подробиць у прямому включенні програми «Ранок по-київськи» телеканалу «Київ» з 2 хв. 15 сек. за посиланням: